Košík  
(prázdný)
Reklama

No new products at this time

O nás

 

Firma SpoKojenec s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej funkčních a módních oděvů pro pohodlné a diskrétní kojení. Nabízíme vlastní kolekci SpoKojenec.cz, která splňuje nejpřísnější normy kvality, zdravotní nezávadnosti a je vyráběna výhradně v České republice.

 

tehotne

Naše poslání:
Naším hlavním cílem je nabízet funkční, módní a kvalitní oděvy pro kojící maminky. Oděvy mají skryté otvory na prsou, které umožňují snadné a pohodlné kojení, aniž by musel být oděv vyhrnován či svlékán.
Jsme přesvědčeni, že kojící oděvy mohou být nejen funkční, ale i módní, kvalitní a cenově dostupné pro všechny maminky.
Co nabízíme:

Pohodlná trička a halenky s krátkým i s dlouhým rukávem, tílka, šaty, plavky či noční košile pro maminky, které se nechtějí při kojení schovávat v rohu nebo se nenápadně maskovat plenou přes rameno.

 

kojenec

V rámci naší vlastní značky SpoKojenec se snažíme vyvíjet nové modely oděvů pro  kojící maminky i jejich nejbližší, spolupracujeme s mladými českými návrhářkami a designery.

Veškerá výroba oděvů značky SpoKojenec probíhá v České republice, klademe velký důraz na kvalitu materiálů (samozřejmostí je zdravotní nezávadnost), jejich zpracování, precizní šití i ostatní výrobní procesy.

K dámským kojícím tričkům nabízíme také barevně sladěná dětská body a "kojící" trička pro tatínky.

 

 

za SpoKojence  David Pour


SpoKojenec s.r.o.

: 247 677 19

DIČ: CZ247 677 19

Česká republika
www.spokojenec.cz 

Tel.: +420 603 808 909
E-mail: info@spokojenec.cz


DomůDomů